Новости

29 августа 2019

5000 запорізьких дітей отримали в подарунок шкільні набори від Метінвесту

В рамках щорічної корпоративної програми «Перший раз – в перший клас!» Запорізькі підприємства Метінвесту – «Запоріжвогнетрив», «Запоріжсталь», «Запоріжкокс» і Запорізький ливарно-механічний завод – подарували понад 5000 школярам – дітям співробітників шкільні рюкзаки та комплекти навчального приладдя. На це компанія направила близько 3 млн гривень.
27-28 серпня в м. Запоріжжі була організована святкова розважальна програма, під час якої вручили подарунки до Дня знань для дітей співробітників підприємств Метінвесту. Першокласники отримали шкільні ранці з усіма необхідними навчальними приладдям, а діти віком від 7 до 16 років отримали в подарунок повний комплект канцелярських предметів, необхідних для навчання.
З 1 вересня за парти в Запоріжжі сядуть понад 65 тисяч школярів, і кожна дванадцята дитина почне навчальний рік з подарунками від Групи Метінвест.
Корпоративна програма «Перший раз – в перший клас!» охоплює всіх дітей шкільного віку, чиї батьки працюють на підприємствах Групи. У 2019 шкільне приладдя від Метінвесту отримають понад 30 тисяч школярів.
Читать еще новости На главную
Создание сайта - студия "Сомелье", 2016