Новости

24 июня 2019

«Запоріжвогнетриву» - 86: головний український виробник вогнетривів відзначив день народження

На святкуванні дня народження «Запоріжвогнетриву» були присутні представники міської та обласної влади, керівники запорізьких підприємств, діючі працівники та ветерани заводу. З привітальною промовою до гостей свята зі сцени палацу культури металургів звернувся генеральний директор «Запоріжвогнетриву» Сергій Гоман:

 

– Від якості нашої продукції залежить надійна робота промислового обладнання на багатьох великих підприємствах. Забезпечуючи надійність, ми створюємо передумови для розвитку української промисловості, отже, і для української економіки в цілому. Я щиро вдячний кожному співробітнику нашого підприємства за кропітку працю та високі виробничі результати.

 

Привітати вогнетривників із днем народження заводу прийшов міський голова Володимир Буряк. Мер Запоріжжя відзначив важливість ролі "Запоріжвогнетриву" в розвитку міста і регіону, побажав підприємству стабільної роботи і процвітання.

 

В ході урочистої церемонії відзнаками за сумлінну працю нагороджені найкращі співробітники заводу. Вогнетривники отримали листи подяки генерального директора Метінвесту, почесні грамоти обласної та міської ради, районної адміністрації.

 

– З-поміж інших підприємств нашої галузі "Запоріжвогнетрив" відрізняється інтенсивною модернізацією і колективом кращих у своїй справі фахівців. Тільки в минулому році ми інвестували в розвиток заводу близько 90 мільйонів гривень. Ми вдосконалюємо виробниче обладнання, впроваджуємо найкращі практики для підвищення якості продукції та зміцнення наших позицій на ринку, покращуємо рівень сервісного обслуговування. При цьому головними творцями успіху, звичайно, є люди. Висока майстерність і відданість справі співробіників «Запоріжвогнетриву» лежать в основі головних досягнень заводу. Ми бачимо і по-справжньому цінуємо внесок кожного, – відзначив Сергій Гоман.

 

Відзначимо, з нагоди святкування 86-ї річниці «Запоріжвогнетриву» для співробітників та ветеранів підприємства впродовж тижня пройшов ряд тематичних святкових заходів. Зокрема, влаштована урочиста зустріч для ветеранів заводу, проведений конкурс професійної майстерності серед молодих вогнетривників, а також організоване спортивне родинне свято.
Читать еще новости На главную
Создание сайта - студия "Сомелье", 2016