Соціальна політика

Головна цінність ПрАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ” – це люди, саме тому створення сприятливих умов праці і відпочинку для співробітників підприємства є пріоритетним завданням соціальної політики ПрАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ”.

Серед основних напрямків соціальної політики підприємства:

• забезпечення гідного рівня доходу співробітників;

• турбота про дітей і ветеранів;

• створення безпечних умов праці та відпочинку;

• оздоровлення співробітників підприємства.

З метою забезпечення гідного рівня доходу працівників на підприємстві щорічно переглядається рівень заробітної плати, а грейдовая система оплати праці забезпечує тісний взаємозв’язок між результатами праці працівників і їх подальшим винагородою, гарантуючи об’єктивність і прозорість встановлення посадових окладів.

ПрАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ” не залишається байдужим до проблем ветеранів і дітей. З ініціативи адміністрації та молодіжної організації підприємства щорічно напередодні 9 Мая організовуються зустрічі ветеранів, де відбувається спілкування в неформальній обстановці, вітальна програма. Щорічно ПрАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ” надає благодійну допомогу дитячим інтернатам Запоріжжя і Запорізької області в рамках реалізації програми корпоративної соціальної відповідальності.

Створення безпечних умов праці та відпочинку – пріоритет адміністрації та профспілкового комітету ПАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ”. Систематично проводячи заходи щодо підвищення рівня знань співробітників в галузі охорони праці, підприємство прагне до досягнення нульових показників виробничого травматизму.

Щорічно ПрАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ” організовує літній відпочинок співробітників підприємства, надаючи трудящим путівки за пільговою вартістю на базу відпочинку “Мрія” в курортній зоні міста Приморськ, а також в інші пансіонати та бази відпочинку Групи Метінвест.

Меню