Центр кар’єри

ЦЕНТР КАР’ЄРИ

[vc_empty_space height=”50px”]

Мы гарантируем

Можливість професійного та кар’єрного зростання

Стабільна, достойна заробітна плата. Впевненість у майбутньому.

Найкращий в галузі колективний договір та гідний соціальний пакет.

[vc_empty_space height=”30px”][vc_empty_space height=”30px”]
[vc_empty_space height=”50px”]

КАДРОВА ПОЛІТИКА

[vc_empty_space]

Кадрова політика ПАТ «Запоріжсталь» спрямована на досягнення кожним співробітником підприємства максимальної ефективності.

Пріоритетні завдання:

– Залучення кваліфікованої молоді;

– Забезпечення наступності фахівців;

– Вдосконалення системи підготовки та перепідготовки кадрів;

– Створення дієвого резерву керівників і фахівців;

– Вдосконалення системи мотивації персоналу та її методів;

– Підвищення добробуту працівників, їх сімей, а також тих ветеранів комбінату, що пішли на пенсію.

[vc_empty_space height=”50px”]

ДО ВІДОМА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

[vc_empty_space]

ПАТ «Запоріжсталь» запрошує на роботу осіб з інвалідністю.

Бажаючим працевлаштуватись при собі необхідно мати справку МСЕК про встановлення робочої групи інвалідності, індивідуальну програму реабілітації, паспорт та трудову книжку.

Звертатись до відділу кадрів за адресою: Південне шосе, 72 (зупинка транспорту «Комбінат Запоріжсталь»)

[vc_empty_space][vc_empty_space]

РОЗВИТОК ПЕРСОНАЛУ

[vc_empty_space]

Один з ключових напрямків кадрової політики комбінату – безперервна підготовка і розвиток персоналу. Особливу роль на підприємстві приділяють формуванню і підготовці кадрового резерву, наступників.

Сьогодні в корпоративному центрі розвитку персоналу працює «Школа ресурсу кадрів» для підготовки робітників, які перебували в резерві на посади майстрів, старших майстрів, навчання в якій ведуть керівники і внутрішні бізнес-тренери комбінату.

У 2015 році на «Запоріжсталі», в рамках програми з підвищення ефективності виробництва вперше стартував проект «Молоді лідери», в якому взяли участь 140 молодих співробітників комбінату. Мета програми – виявити серед молоді підприємства співробітників, які мають потенціал до розвитку і готові стати лідерами змін. В ході проекту молодь комбінату запропонує нові ідеї і нестандартні технічні рішення для підвищення ефективності підприємства.

[vc_empty_space][vc_empty_space]

НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ

[vc_empty_space]

У 1997 році МК «Запоріжсталь» отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України, на право проводити підготовку за всіма робітничими професіями та підвищення кваліфікації персоналу. Щорічно на комбінаті проходять навчання понад 75% працівників. Наприклад, в 2015 році навчено 11 тис. 218 чоловік.

Навчання спрямоване в основному на придбання другої професії для самостійного усунення поточних неполадок, що виникають у процесі роботи обладнання, і на підвищення кваліфікації.

Успішне навчання персоналу забезпечують:

– Висококваліфіковані викладачі теоретичного навчання з числа працівників комбінату;

– Велика навчально-виробнича база;

Для керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців проводиться професійне, менеджерський, цільове та інтеграційне навчання за адаптованими до виробництва програм, семінари та тренінги в навчальних центрах і в корпоративному форматі, а також стажування на родинних підприємствах.

[vc_empty_space][vc_empty_space]

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ

[vc_empty_space]

Комбінат «Запоріжсталь» проводить екскурсії для школярів, учнів і студентів навчальних закладів в рамках профорієнтаційної програми серед молоді.
Ви можете ознайомитися з роботою підприємства, подавши заявку на проведення екскурсії по посиланню. Приклад корректіно заповненої заявки ви можете подивитися тут. До заявки просимо прикладати список групи школярів / учнів / студентів з обов’язковим зазначенням супроводжуючих. Підписану директором навчального закладу скан-копію заявки просимо направити на електронну адресу office@zaporizhstal.com. Обов’язково вкажіть номер телефону та ПІБ контактної особи, з яким ми можемо зв’язатися для організації профорієнтаційної екскурсії на комбінат.
Нехай відвідування комбінату залишить тільки найпозитивніші емоції.
До зустрічі на «Запоріжсталі»!

[vc_empty_space][vc_empty_space]

ПРОГРАМА СПІВПРАЦІ З ВУЗАМИ

[vc_empty_space]

З листопада 2012 року на підприємстві діє Програма по співпраці з навчальними закладами України. Вона спрямована на формування серед учнів шкіл, ліцеїв і коледжів розуміння престижності металургійних професій, орієнтацію кращих учнів на вступ до навчальних закладів за затребуваними на комбінаті спеціальностями.

З 2013 року провідні фахівці і керівники МК «Запоріжсталь» проводять майстер-класи для студентів запорізьких вищих навчальних закладів, на яких представники підприємства розповідають молоді про специфіку діяльності різних служб комбінату. У 2015 році в майстер-класах взяли участь близько 300 студентів.Також, підприємство бере участь в «ярмарках вакансій», які проводять в вузах для студентів і випускників.

Крім того, в декількох районах Запоріжжя сьогодні працюють представництва «Центру профорієнтації» комбінату, для учнів проводять екскурсії на підприємство, зустрічі з відомими металургами, керівництвом МК «Запоріжсталь». Так, у 2015 році на підприємстві побували близько 1550 учнів, студентів і викладачів вузів. Також представники комбінату і ЗДІА беруть участь в зборах старшокласників і батьківських зборах шкіл міста.

МК «Запоріжсталь» сприяє участі школярів в Днях відкритих дверей металургійного факультету ЗДІА. У 2015 році цей захід відвідали більше 150 випускників шкіл і ліцеїв, а для випускників запорізьких шкіл проводять консультації з питань незалежного оцінювання з математики і фізики як в ЗДІА, так і в школах.

Щорічно близько 1500 студентів вузів, коледжів та учнів професійних ліцеїв проходять на підприємстві ознайомчу, виробничу та переддипломну практику. Учні коледжів і ліцеїв проходять практику на робочих місцях з виплатою заробітної плати, отримують кваліфікаційний розряд і практичні навички роботи щодо своєї майбутньої спеціальності. Студенти виконують курсові та дипломні проекти за темами, які пропонує комбінат «Запоріжсталь».

Незважаючи на складну ситуацію з працевлаштуванням в Україні, комбінат продовжує надавати випускникам навчальних закладів робочі місця в основних виробничих цехах, управлінні залізничного транспорту та інших підрозділах. У 2015 році «Запоріжсталь» в рамках соціальної відповідальності Групи Метінвест і реалізації програми співпраці з навчальними закладами прийняв на роботу 208 випускників навчальних закладів.

Щоб мотивувати отримати якісну освіту в галузі металургії і, слідуючи принципам соціальної відповідальності Групи Метінвест, підприємство в 2015 році надало фінансування на 30 іменних стипендій, в тому числі, 20 – для кращих студентів Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Запорізької державної інженерної академії та 10 – для студентів Запорізького металургійного коледжу ЗДІА.

Розмір стипендії становить 500 грн. (для учнів коледжу) та 700 грн. для студентів вищів.

Навчальні заклади – партнери МК «Запоріжсталь»

Запорізька державна інженерна академія м. Запоріжжя, пр. Соборний 226, тел. (061) 236-90-34,

Запорізький національний технічний університет м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64. тел. (061) 764-25-06,

Запорізький національний університет м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, тел. (061) 228-75-00,

Запорізький металургійний коледж Запорізької державної інженерної академії м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71, тел. (061) 224-05-62,

Запорізький професійний металургійний ліцей м. Запоріжжя, вул. Фінальна, 1, тел. (061) 222-64-74,

Державний навчальний заклад «Запорізьке вище індустріально-політехнічна училище» м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2-Б, тел. (061) 236-63-96,

Державний навчальний заклад «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» м. Запоріжжя, вул. Семафорна, 1, (061) 63-36-30,

Національна металургійна академія України м Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4, тел. (056) 745-31-56

[vc_empty_space height=”5px”]
Меню